PROGRAM DO SPRZEDAŻY WYROBÓW WĘGLOWYCH 2019

PROGRAM DO SPRZEDAŻY WYROBÓW WĘGLOWYCH 2019

Program dedykowany punktom sprzedaży wyrobów węglowych. 6 lat na Polskim rynku, ponad 1000 klientów, regularne aktualizacje.

DEMO

PROGRAM SKŁAD OPAŁU

Dobre oprogramowanie dedykowane dla Twojej branży to podstawa. Nie chodzi przecież o poświęcanie czasu papierom… Program wyręczy Cię w prowadzeniu ewidencji sprzedaży wyrobów węglowych, sam sporządzi wymagane raporty, świadectwa jakości, deklaracje i zestawienia do Urzędu Celno-Skarbowego – to kompletne, dostosowane do polskich realiów i łatwe w obsłudze narzędzie do prowadzenia ewidencji sprzedaży.


O PROGRAMIE

ProgramW programie Skład Opału szybko wystawisz wszystkie dokumenty sprzedaży wyrobów węglowych: dokumenty dostawy dla podmiotów zwolnionych z akcyzy lub oświadczenie o sposobie wykorzystania wyrobów węglowych (przeznaczeniu wyrobów węglowych), zestawienia do Urzędu Celno-Skarbowego, faktury z doliczeniem podatku akcyzowego, paragony fiskalne, deklaracje AKC-WW, VAT-7 oraz wiele innych, w tym Jednolity Plik Kontrolny JPK_VAT (ewidencja zakupu i sprzedaży VAT) oraz Świadectwo jakości paliw stałych. Program prowadzi magazyn wyrobów węglowych oraz innego, dowolnego asortymentu jaki oferujesz w swojej firmie, wykonuje remanent, sporządza raporty sprzedaży, obrotu magazynowego i gotówkowego. Umożliwia także rozsortowywanie wyrobów węglowych. Ponadto program może pracować w sieci – wiele stanowisk możesz połączyć pod jeden wspólny magazyn. Cała ewidencja wyrobów węglowych w jednym programie.

 • Oprócz wyrobów węglowych program umożliwia także wystawianie faktur zakupu i sprzedaży oraz prowadzenie magazynu dla innego dowolnego rodzaju towarów i usług. Program generuje także Jednolite Pliki Kontrolne JPK_VAT oraz JPK_FA.
 • Program jest zgodny z nowym rozp. Ministra Finansów ws. ewidencji wyrobów akcyzowych i służy do prowadzenia dokumentacji w formie elektronicznej – oświadczenie producenta.
 • Program jest dostosowany do wymogów unijnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) – oferuje zautomatyzowany wydruk kompletnego formularza zgód na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych.
 • Program automatycznie drukuje Świadectwa jakości paliw stałych wraz z dokumentem sprzedaży.
 • Od stycznia 2019 program drukuje Oświadczenia o sposobie wykorzystania wyrobów węglowych.

Napisz do nas lub zadzwoń, jeżeli masz jakiekolwiek pytania.

FUNKCJE PROGRAMU


Oświadczenie o sposobie wykorzystania wyrobów węglowych

OŚWIADCZENIA

Oświadczenia o sposobie wykorzystania wyrobów węglowych. Faktury ze zwolnieniem z akcyzy i z oświadczeniami o przeznaczeniu wyrobów węglowych. Faktury z oświadczeniem drukowane automatycznie do paragonów fiskalnych.

Świadectwo jakości paliw stałych

ŚWIADECTWO JAKOŚCI PALIW STAŁYCH

Zautomatyzowane wystawianie Świadectw jakości paliw stałych do każdej faktury, dokumentu dostawy i paragonu. Zapisywanie dowolnej liczby szablonów świadectw z szybkim wyborem w momencie sprzedaży. Powiązanie świadectw z cennikiem. Zapisywanie kopii świadectw.

Cennik, paragony fiskalne

CENNIK
PARAGONY FISKALNE

Szybkie wystawianie paragonów fiskalnych na dowolny asortyment. Automatyczne drukowanie dokumentu dostawy do paragonu węglowego.

Faktury akcyza

FAKTURY

Faktury ze zwolnieniem z akcyzy oraz z doliczeniem akcyzy. Faktury na każdy inny dowolny asortyment jaki oferuje Twoja firma. Faktury zakupu, pro-forma, RR, kontrola terminu płatności i wiele innych, w tym Jednolite Pliki Kontrolne. Faktury z oświadczeniem o sposobie wykorzystania wyrobów węglowych.

Ewidencja wyrobów węglowych

RAPORTY
EWIDENCJA

Raporty sprzedaży, magazynowe i kasowe. Ewidencja wyrobów węglowych. Automatyczne drukowanie kompletnych zestawień do Urzędu Skarbowego – podajesz okres i zestawienie jest gotowe do wydruku.

Magazyn

MAGAZYN

Prowadzenie magazynu wyrobów węglowych oraz innych towarów oferowanych w Twojej firmie. Obliczanie wartości towarów, automatyczne sporządzanie remanentu. Rozsortowywanie węgla.

Deklaracja AKC-WW

DEKLARACJE PODATKOWE

Automatyczne sporządzanie deklaracji AKC-WW do wysłania do systemu e-ZEFIR. Wszystko wypełnione i gotowe do wysyłki elektronicznej w formie pliku XML oraz wydruku. Automatyczne sporządzanie deklaracji VAT-7. Jednolite Pliki Kontrolne.

Dokumenty magazynowe

RAPORTY
DOKUMENTY MAGAZYNOWE

Wystawianie dokumentów PZ / WZ, dowodów wewnętrznych DW, rozchodu wewnętrznego RW oraz przesunięć wewnątrzmagazynowych PW.

Baza klientów

BAZA KLIENTÓW

Baza kontrahentów z przejrzystym podziałem na osoby fizyczne i firmy, wyszukiwarka klientów, sprawdzanie poprawności danych: PESEL / NIP / REGON. Pobieranie danych firm z bazy GUS. Zgodność z RODO – drukowanie formularza zgód na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych.

Kasa, raporty kasowe

KASA

Prowadzenie stanu kasy, raporty kasowe za dowolny okres oraz dla wybranego klienta, dokumenty kasowe KP / KW.


Dokumenty dostawy wyrobów węglowych

DOKUMENTY DOSTAWY / OŚWIADCZENIA

Zawsze aktualny wzór dokumentu dostawy wyrobów węglowych z możliwością dodania dodatkowych informacji. Dokumenty dostawy automatycznie do faktur i paragonów. Od stycznia 2019 Oświadczenie o sposobie wykorzystania wyrobów węglowych.

WSPARCIE TECHNICZNE


 • Regularne aktualizacje programu.
 • Pomoc techniczna poprzez e-mail i telefon.
 • Szybkie wdrażanie nowych przepisów.
 • Wszystkie funkcje w cenie, w tym magazyn i fakturowanie.
 • Licencja kwartalna, roczna lub wieczysta.
 • Automatyczna archiwizacja bazy danych.
 • 45 dniowa darmowa wersja testowa.
 • Realizacja zamówienia w 15 minut.
 • Ponad 1000 Użytkowników w Polsce.
 • 6 lat na Polskim rynku.
 • Pobranie i instalacja w 3 minuty.

OPINIE

W gronie naszych Klientów znajdują się zarówno małe jedno lub kilku osobowe firmy, jak i duże wielooddziałowe przedsiębiorstwa. Poniżej prezentujemy przesłane do nas lub zamieszczone na forach internetowych opinie osób, które wdrożyły w swoich punktach nasze oprogramowanie.

Polecam program Skład Opału! Korzystamy z modułu węglowego, złomowego i jesteśmy bardzo zadowoleni! Twórcy tego programu są bardzo pomocni i w razie jakichkolwiek problemów, pytań, niejasności oferują fachową pomoc! POLECAM.

Wiesław Oczkoś, Handel – Transport

Dopiero rozpoczynam pracę z tym programem, ale już jestem zachwycona łatwością wykonywania wszelkich działań związanych z prowadzeniem składu opału. Główną zaletą programu jest jego prostota, a zarazem wszechstronność. Gratulacje i ukłony dla twórcy programu, który na bieżąco dba o to, by nam pracowało się łatwiej i przyjemniej.

Aneta Grądzka, MAXITERM Bagno

Wszystko działa bez zarzutu, program spełnia nasze oczekiwania. Ewidencja sprzedaży wyrobów węglowych prowadzona jest poprawnie. Obsługa programu bardzo prosta.

Piotr Przyczyna, CARBO – ZŁOM Przemków

Pracuję na tym programie zaledwie pięć miesięcy i jestem z niego bardzo zadowolony. Serdecznie polecam ten program dla składów węglowych. Zgodny z przepisami, jak wychodzą nowe ustawy to można go aktualizować, a jak się coś nie wie to jest bardzo miły, grzeczny Pan pod telefonem i wszystko super wytłumaczy. Bardzo dziękuję za poświęcony mi czas i miły kontakt. POLECAM!

Edmund Janicki, Skład Opału Siedlec Duży

Od 2 m-cy prowadzimy z mężem skład opału, muszę przyznać, że program bardzo ułatwia pracę, pracuje się o wiele sprawniej i przyjemniej. Klient nie czeka na wymagane dokumenty, bo od razu są drukowane np. dokumenty dostawy, faktury z akcyzą bądź bez, zestawienia o UC itd. Polecam wszystkim, którzy nie chcą tonąć w papierach 🙂

Wioletta Pałka, AGROOPAŁ Komarów – Osada