PROGRAM DO SPRZEDAŻY WYROBÓW WĘGLOWYCH 2021

PROGRAM DO SPRZEDAŻY WYROBÓW WĘGLOWYCH 2021

Program dedykowany punktom sprzedaży wyrobów węglowych. 8 lat na Polskim rynku, ponad 3000 klientów, regularne aktualizacje.

DEMO

PROGRAM SKŁAD OPAŁU

Dobre oprogramowanie dedykowane dla Twojej branży to podstawa. Nie chodzi przecież o poświęcanie czasu papierom… Program wyręczy Cię w prowadzeniu ewidencji sprzedaży wyrobów węglowych, sam sporządzi wymagane raporty, świadectwa jakości, oświadczenia, deklaracje i zestawienia do Urzędu Celno-Skarbowego – to kompletne, dostosowane do polskich realiów i łatwe w obsłudze narzędzie do prowadzenia ewidencji sprzedaży. Jeden program do faktur, paragonów i magazynu na każdy asortyment jaki oferujesz w swojej firmie.


O PROGRAMIE

ProgramW programie Skład Opału szybko wystawisz wszystkie dokumenty sprzedaży wyrobów węglowych: dokumenty dostawy dla podmiotów zwolnionych z akcyzy lub oświadczenie o sposobie wykorzystania wyrobów węglowych (przeznaczeniu wyrobów węglowych), zestawienia do Urzędu Celno-Skarbowego, faktury z doliczeniem podatku akcyzowego oraz mechanizmem odwrotnego obciążenia / split payment, paragony fiskalne, deklaracje AKC-WW, VAT-7 oraz wiele innych, w tym Jednolity Plik Kontrolny JPK_V7 (ewidencja zakupu i sprzedaży VAT) oraz Świadectwo jakości paliw stałych. Program prowadzi magazyn wyrobów węglowych oraz innego, dowolnego asortymentu jaki oferujesz w swojej firmie, wykonuje remanent, sporządza raporty sprzedaży, obrotu magazynowego i gotówkowego. Umożliwia także rozsortowywanie wyrobów węglowych. Ponadto program może pracować w sieci – wiele stanowisk możesz połączyć pod jeden wspólny magazyn. Cała ewidencja wyrobów węglowych w jednym programie.

 • Oprócz wyrobów węglowych program umożliwia także wystawianie faktur zakupu i sprzedaży oraz prowadzenie magazynu dla innego dowolnego rodzaju towarów i usług. Program generuje także Jednolite Pliki Kontrolne JPK_V7 oraz JPK_FA.
 • Program jest zgodny z nowym rozp. Ministra Finansów ws. ewidencji wyrobów akcyzowych i służy do prowadzenia dokumentacji w formie elektronicznej – oświadczenie producenta.
 • Program jest dostosowany do wymogów unijnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) – oferuje zautomatyzowany wydruk kompletnego formularza zgód na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych.
 • Program automatycznie drukuje Świadectwa jakości paliw stałych wraz z dokumentem sprzedaży.
 • Od stycznia 2019 program drukuje Oświadczenia o sposobie wykorzystania wyrobów węglowych.

Napisz do nas lub zadzwoń, jeżeli masz jakiekolwiek pytania.

FUNKCJE PROGRAMU


Oświadczenie o sposobie wykorzystania wyrobów węglowych

OŚWIADCZENIA

Oświadczenia o sposobie wykorzystania wyrobów węglowych. Faktury ze zwolnieniem z akcyzy i z oświadczeniami o przeznaczeniu wyrobów węglowych. Faktury z oświadczeniem drukowane automatycznie do paragonów fiskalnych.
Faktura z oświadczeniem (PNG)
Faktura z oświadczeniem (PDF)

Świadectwo jakości paliw stałych

ŚWIADECTWO JAKOŚCI PALIW STAŁYCH

Zautomatyzowane wystawianie Świadectw jakości paliw stałych do każdej faktury i paragonu. Przypisywanie Świadectw do dostaw z szybkim wyborem w momencie sprzedaży. Zapisywanie kopii świadectw.
Świadectwo jakości (PNG)
Świadectwo jakości (PDF)

Cennik, paragony fiskalne

CENNIK
PARAGONY FISKALNE

Szybkie wystawianie paragonów fiskalnych na dowolny asortyment. Automatyczne drukowanie dokumentu dostawy do paragonu węglowego. Obsługiwane drukarki fiskalne ELZAB, POSNET oraz NOVITUS.

Faktury akcyza

FAKTURY

Faktury ze zwolnieniem z akcyzy oraz z doliczeniem akcyzy. Faktury na wyroby węglowe z mechanizmem odwrotnego obciążenia / split payment oraz na każdy inny dowolny asortyment jaki oferuje Twoja firma. Faktury zakupu, pro-forma, RR, kontrola terminu płatności i wiele innych, w tym Jednolite Pliki Kontrolne. Faktury z oświadczeniem o sposobie wykorzystania wyrobów węglowych.

Ewidencja wyrobów węglowych

RAPORTY
EWIDENCJA

Raporty sprzedaży, magazynowe i kasowe. Ewidencja wyrobów węglowych. Automatyczne drukowanie kompletnych zestawień do Urzędu Skarbowego – podajesz okres i zestawienie jest gotowe do wydruku.

Magazyn

MAGAZYN

Prowadzenie magazynu wyrobów węglowych oraz innych towarów oferowanych w Twojej firmie. Obliczanie wartości towarów, automatyczne sporządzanie remanentu. Rozsortowywanie węgla.

Deklaracja AKC-WW

DEKLARACJE PODATKOWE

Automatyczne sporządzanie deklaracji AKC-WW do wysłania do systemu e-ZEFIR. Wszystko wypełnione i gotowe do wysyłki elektronicznej w formie pliku XML oraz wydruku. Automatyczne sporządzanie deklaracji VAT-7. Jednolite Pliki Kontrolne.

Dokumenty magazynowe

RAPORTY
DOKUMENTY MAGAZYNOWE

Wystawianie dokumentów PZ / WZ, dowodów wewnętrznych DW, rozchodu wewnętrznego RW oraz przesunięć wewnątrzmagazynowych PW.

Baza klientów

BAZA KLIENTÓW

Baza kontrahentów z przejrzystym podziałem na osoby fizyczne i firmy, wyszukiwarka klientów, sprawdzanie poprawności danych: PESEL / NIP / REGON. Pobieranie danych firm z bazy GUS. Zgodność z RODO – drukowanie formularza zgód na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych.

Kasa, raporty kasowe

KASA

Prowadzenie stanu kasy, raporty kasowe za dowolny okres oraz dla wybranego klienta, dokumenty kasowe KP / KW.


Dokumenty dostawy wyrobów węglowych

DOKUMENTY DOSTAWY / OŚWIADCZENIA

Zawsze aktualny wzór dokumentu dostawy wyrobów węglowych z możliwością dodania dodatkowych informacji. Dokumenty dostawy automatycznie do faktur i paragonów. Od stycznia 2019 Oświadczenie o sposobie wykorzystania wyrobów węglowych.
Oświadczenie (PNG)
Oświadczenie (PDF)

Oświadczenia o kraju pochodzenia węgla

OŚWIADCZENIA O KRAJU POCHODZENIA WĘGLA

Zautomatyzowane wystawianie Oświadczeń o kraju pochodzenia węgla do każdej faktury, i paragonu. Przypisywanie Oświadczeń do dostaw z szybkim wyborem w momencie sprzedaży. Zapisywanie kopii oświadczeń.
Oświadczenie (PNG)
Oświadczenie (PDF)

WSPARCIE TECHNICZNE


 • Regularne aktualizacje programu.
 • Pomoc techniczna poprzez e-mail i telefon.
 • Szybkie wdrażanie nowych przepisów.
 • Wszystkie funkcje w cenie, w tym magazyn i fakturowanie.
 • Licencja kwartalna, roczna lub wieczysta.
 • Automatyczna archiwizacja bazy danych.
 • 30 dniowa darmowa wersja testowa.
 • Realizacja zamówienia w 15 minut.
 • Ponad 3000 Użytkowników w Polsce.
 • 8 lat na Polskim rynku.
 • Pobranie i instalacja w 3 minuty.

OPINIE

W gronie naszych Klientów znajdują się zarówno małe jedno lub kilku osobowe firmy, jak i duże wielooddziałowe przedsiębiorstwa. Poniżej prezentujemy przesłane do nas lub zamieszczone na forach internetowych opinie osób, które wdrożyły w swoich punktach nasze oprogramowanie.

Polecam program Skład Opału! Korzystamy z modułu węglowego, złomowego i jesteśmy bardzo zadowoleni! Twórcy tego programu są bardzo pomocni i w razie jakichkolwiek problemów, pytań, niejasności oferują fachową pomoc! POLECAM.

Wiesław Oczkoś, Handel – Transport

Dopiero rozpoczynam pracę z tym programem, ale już jestem zachwycona łatwością wykonywania wszelkich działań związanych z prowadzeniem składu opału. Główną zaletą programu jest jego prostota, a zarazem wszechstronność. Gratulacje i ukłony dla twórcy programu, który na bieżąco dba o to, by nam pracowało się łatwiej i przyjemniej.

Aneta Grądzka, MAXITERM Bagno

Wszystko działa bez zarzutu, program spełnia nasze oczekiwania. Ewidencja sprzedaży wyrobów węglowych prowadzona jest poprawnie. Obsługa programu bardzo prosta.

Piotr Przyczyna, CARBO – ZŁOM Przemków

Pracuję na tym programie zaledwie pięć miesięcy i jestem z niego bardzo zadowolony. Serdecznie polecam ten program dla składów węglowych. Zgodny z przepisami, jak wychodzą nowe ustawy to można go aktualizować, a jak się coś nie wie to jest bardzo miły, grzeczny Pan pod telefonem i wszystko super wytłumaczy. Bardzo dziękuję za poświęcony mi czas i miły kontakt. POLECAM!

Edmund Janicki, Skład Opału Siedlec Duży

Od 2 m-cy prowadzimy z mężem skład opału, muszę przyznać, że program bardzo ułatwia pracę, pracuje się o wiele sprawniej i przyjemniej. Klient nie czeka na wymagane dokumenty, bo od razu są drukowane np. dokumenty dostawy, faktury z akcyzą bądź bez, zestawienia o UC itd. Polecam wszystkim, którzy nie chcą tonąć w papierach 🙂

Wioletta Pałka, AGROOPAŁ Komarów – Osada