PROGRAM DO FAKTUROWANIA I MAGAZYNU 2021

PROGRAM DO FAKTUROWANIA I MAGAZYNU 2021

Intuicyjny program do fakturowania, paragonów, magazynu i raportów kasowych dla każdej branży.

DEMO

PROGRAM UNI FAKTURA

Dobre oprogramowanie fakturujące to podstawa w każdej branży. Nie chodzi przecież o poświęcanie czasu papierom… Program wyręczy Cię w prowadzeniu ewidencji zakupów i sprzedaży, sam sporządzi wymagane raporty i zestawienia – to kompletne, dostosowane do polskich realiów i łatwe w obsłudze narzędzie do fakturowania, prowadzenia magazynu i wystawiania paragonów fiskalnych.


Program do faktur paragonów magazynu

O PROGRAMIE

ProgramW programie Uni Faktura szybko wystawisz wszystkie dokumenty sprzedaży na dowolny asortyment: faktury (sprzedaży, zakupu, pro-forma, RR) z mechanizmem odwrotnego obciążenia / split payment, paragony fiskalne, dokumenty magazynowe i kasowe oraz wiele innych. Program prowadzi magazyn dowolnego asortymentu jaki oferujesz w swojej firmie, wykonuje remanent, sporządza raporty sprzedaży, obrotu magazynowego i gotówkowego, deklarację VAT-7 oraz Jednolity Plik Kontrolny JPK_VAT (ewidencja zakupu i sprzedaży VAT). Ponadto program może pracować w sieci – wiele stanowisk możesz połączyć pod jeden wspólny magazyn. Cała ewidencja zakupów i sprzedaży w jednym programie.

 • Program prowadzi magazyn, kasę, drukuje paragony fiskalne, faktury, raporty, zestawienia, ewidencje. Program generuje także Jednolite Pliki Kontrolne JPK_VAT oraz JPK_FA. Umożliwia także wystawianie faktur VAT RR na nabycie produktów rolnych od rolnika zryczałtowanego.
 • Program jest dostosowany do wymogów unijnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) – oferuje zautomatyzowany wydruk kompletnego formularza zgód na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych.

Napisz do nas lub zadzwoń, jeżeli masz jakiekolwiek pytania.

FUNKCJE PROGRAMU


Faktury

FAKTURY

Faktury sprzedaży, zakupu, pro-forma, RR, kontrola terminu płatności i wiele innych, w tym Jednolity Plik Kontrolny. Mechanizm odwrotnego obciążenia / split payment.

Cennik, paragony fiskalne

CENNIK
PARAGONY FISKALNE

Szybkie wystawianie paragonów fiskalnych na dowolny asortyment. Obsługiwane drukarki fiskalne ELZAB, POSNET oraz NOVITUS.

Magazyn

MAGAZYN

Prowadzenie magazynu dla dowolnych towarów oferowanych w Twojej firmie. Obliczanie wartości towarów, automatyczne sporządzanie remanentu.

Kasa

KASA

Prowadzenie stanu kasy, raporty kasowe za dowolny okres oraz dla wybranego klienta, dokumenty kasowe KP / KW.

Dokumenty magazynowe

DOKUMENTY MAGAZYNOWE

Wystawianie dokumentów PZ / WZ, dowodów wewnętrznych DW, rozchodu wewnętrznego, RW oraz przesunięć wewnątrzmagazynowych PW.

Raporty

RAPORTY
DEKLARACJE PODATKOWE

Raporty zakupów, sprzedaży, magazynowe i kasowe. Ewidencja VAT. Automatyczne sporządzanie deklaracji VAT-7. Jednolite Pliki Kontrolne.

Baza klientów

BAZA KLIENTÓW

Baza kontrahentów z przejrzystym podziałem na osoby fizyczne i firmy, wyszukiwarka klientów, sprawdzanie poprawności danych: PESEL / NIP / REGON. Pobieranie danych firm z bazy GUS. Zgodność z RODO – drukowanie formularza zgód na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych.

Kontrola terminów płatności faktur

KONTROLA TERMINÓW PŁATNOŚCI

Kontrola terminów płatności wystawionych faktur.

Rozsortowywanie towaru

ROZSORTOWYWANIE TOWARU

Przesunięcia wewnątrzmagazynowe dowolnych towarów.

WSPARCIE TECHNICZNE


 • Regularne aktualizacje programu.
 • Pomoc techniczna poprzez e-mail i telefon.
 • Szybkie wdrażanie nowych przepisów.
 • Wszystkie funkcje w cenie, w tym magazyn i fakturowanie.
 • Licencja kwartalna, roczna lub wieczysta.
 • Automatyczna archiwizacja bazy danych.
 • 45 dniowa darmowa wersja testowa.
 • Realizacja zamówienia w 15 minut.
 • Ponad 1000 Użytkowników w Polsce.
 • 6 lat na Polskim rynku.
 • Pobranie i instalacja w 3 minuty.

OPINIE

W gronie naszych Klientów znajdują się zarówno małe jedno lub kilku osobowe firmy, jak i duże wielooddziałowe przedsiębiorstwa. Poniżej prezentujemy przesłane do nas lub zamieszczone na forach internetowych opinie osób, które wdrożyły w swoich punktach nasze oprogramowanie.

Serdecznie polecam program. Jest bardzo przyjazny w obsłudze, tani, graficznie również przyjazny, aż miło się w nim pracuje. Jest wszystko co potrzebne przy działalności związanej ze skupem złomu – jeżeli czegoś ewentualnie brakuje, producent bardzo chętnie pomaga i szybko wprowadza korzystne zmiany. Jestem bardzo mile zaskoczona współpracą, dobrym kontaktem i błyskawiczną reakcją firmy na jakiekolwiek pytania czy prośby.

Angelika Wronkowicz, Dąbrowa Górnicza

Program jest czytelny i łatwy w obsłudze. Dzięki temu programowi mam mniej pracy związanej z ręcznym wypełnianiem dokumentów. Kontakt z autorem tego programu jest profesjonalny, o czym mogłam przekonać się nie tak dawno. Poświęcił mi Pan wówczas chyba z dwie godziny, aby wprowadzić poprawki. Bardzo dziękuję za poświęcony mi czas i miły kontakt.

Krystyna Prętka, Mochy