SKŁAD OPAŁU

PROGRAM DO FAKTUROWANIA I MAGAZYNU 2024

Intuicyjny program do fakturowania, paragonów, magazynu i raportów kasowych dla każdej branży. Integracja z KSeF.

Funkcje programu skład opału:

FAKTURY

Faktury sprzedaży, zakupu, pro-forma, RR, marża, zaliczkowe. Kontrola terminów płatności. Mechanizm odwrotnego obciążenia / split payment.

PARAGONY FISKALNE

Obsługa drukarek fiskalnych. Szybkie wystawianie paragonów fiskalnych na  dowolny asortyment jaki oferuje Twoja firma. Wysyłanie e-Faktur do KSeF.

MAGAZYN

Prowadzenie magazynu dla dowolnych towarów oferowanych w Twojej firmie. Obliczanie wartości towarów, automatyczne sporządzanie remanentu.

KASA

Prowadzenie stanu kasy, raporty kasowe za dowolny okres oraz dla wybranego klienta, dokumenty kasowe KP / KW.

DOKUMENTY MAGAZYNOWE

Wystawianie dokumentów PZ / WZ, dowodów wewnętrznych, przesunięć wewnątrzmagazynowych i innych.

RAPORTY

Raporty zakupów, sprzedaży, magazynowe, kasowe i inne. Ewidencja VAT. Jednolite Pliki Kontrolne.

BAZA KLIENTÓW

Baza klientów z przejrzystym podziałem na osoby fizyczne i firmy. Pobieranie danych firm z bazy GUS. Zgodność z RODO – drukowanie formularza zgód na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych.

KONTROLA TERMINÓW PŁATNOŚCI

Kontrola terminów płatności wystawionych faktur.

PLIKI JPK

Sporządzanie Jednolitych Plików Kontrolnych JPK_V7, JPK_FA, JPK_VAT.

jakość i bezpieczeństwo

Regularne aktualizacje
Pomoc techniczna przez e-mail i telefon
Automatyczna kopia bezpieczeństwa
Ponad 5000 Użytkowników w Polsce
Szybkie wdrażanie nowych przepisów
O programie

Szybkie i intuicyjne zarządzanie biznesem

W programie wystawisz wszystkie dokumenty sprzedaży na dowolny asortyment: faktury (sprzedaży, zakupu, pro-forma, RR. marża) z mechanizmem odwrotnego obciążenia / split payment, paragony fiskalne, dokumenty magazynowe i kasowe oraz wiele innych. Program prowadzi magazyn dowolnego asortymentu jaki oferujesz w swojej firmie, wykonuje remanent, sporządza raporty sprzedaży, obrotu magazynowego i gotówkowego oraz Jednolity Pliki Kontrolne. Ponadto program może pracować w sieci – wiele stanowisk możesz połączyć pod jeden wspólny magazyn. Cała ewidencja zakupów i sprzedaży w jednym programie.

O programie

Dostosowany do nowoczesnych standardów i wymogów

 • Program prowadzi magazyn, stan kasy, drukuje paragony fiskalne, faktury, raporty magazynowe i kasowe, remanenty.
 • Program tworzy Jednolite Pliki Kontrolne JPK_V7 oraz JPK_FA.
 • Umożliwia wystawianie faktur VAT RR oraz VAT marża.
 • Program jest dostosowany do wymogów unijnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) – oferuje zautomatyzowany wydruk kompletnego formularza zgód na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych.
 • Program jest zintegrowany z Krajowym Rejestrem e-Faktur (KSeF).
Opinie

Co mówią o oprogramowaniu nasi klienci?

 • Serdecznie polecam program. Jest bardzo przyjazny w obsłudze, tani, graficznie również przyjazny, aż miło się w nim pracuje. Jest wszystko co potrzebne przy działalności związanej ze skupem złomu – jeżeli czegoś ewentualnie brakuje, producent bardzo chętnie pomaga i szybko wprowadza korzystne zmiany. Jestem bardzo mile zaskoczona współpracą, dobrym kontaktem i błyskawiczną reakcją firmy na jakiekolwiek pytania czy prośby.
  Angelika Wronkowicz
  Dąbrowa Górnicza
  Program jest czytelny i łatwy w obsłudze. Dzięki temu programowi mam mniej pracy związanej z ręcznym wypełnianiem dokumentów. Kontakt z autorem tego programu jest profesjonalny, o czym mogłam przekonać się nie tak dawno. Poświęcił mi Pan wówczas chyba z dwie godziny, aby wprowadzić poprawki. Bardzo dziękuję za poświęcony mi czas i miły kontakt.
  Krystyna Prętka
  Mochy
 • Program świetny, polecam. Praca z tym programie to sama przyjemność. Łatwy w obsłudze i przejrzysty graficznie. Szkoda że nie miałam go od początku swojej działalności. Teraz wiem jaki jest pomocny. Jeszcze raz polecam, pozdrawiam producenta i wszystkich użytkowników tego programu.
  Małgorzata Gajewska
  Okuniew
  Program jest czytelny i łatwy w obsłudze. Dzięki temu programowi mam mniej pracy związanej z ręcznym wypełnianiem dokumentów. Kontakt z autorem tego programu jest profesjonalny, o czym mogłam przekonać się nie tak dawno. Poświęcił mi Pan wówczas chyba z dwie godziny, aby wprowadzić poprawki. Bardzo dziękuję za poświęcony mi czas i miły kontakt.
  Krystyna Prętka
  Mochy
 • Główną zaletą programu jest jego prostota, a zarazem wszechstronność. Gratulacje i ukłony dla twórcy programu, który na bieżąco dba o to, by nam pracowało się łatwiej i przyjemniej.
  Aneta Grądzka
  Bagno
  Pracuję na tym programie zaledwie pięć miesięcy i jestem z niego bardzo zadowolony. Zgodny z przepisami, jak wychodzą nowe ustawy to można go aktualizować, a jak się coś nie wie to jest bardzo miły, grzeczny Pan pod telefonem i wszystko super wytłumaczy. Bardzo dziękuję za poświęcony mi czas i miły kontakt. POLECAM!
  Edmund Janicki
  Siedlec Duży

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?