PUNKTY SKUPU

PROGRAM DO SKUPU SUROWCÓW WTÓRNYCH 2024

Program dedykowany punktom skupu surowców wtórnych. Ponad 2000 klientów, oficjalna rekomendacja Uniwersytetu Szczecińskiego. Integracja z KSeF.

Funkcje programu

Formularze

Szybkie wystawianie Formularzy przyjęcia odpadów metali. Skup poprzez Dowody wewnętrzne.
FPO

KARTY PRZEKAZANIA ODPADÓW

Wystawienie KPO przy sprzedaży surowców. Automatycznie wystawianie KPO do faktur i WZ.  Automatyczne wysyłanie KPO do Bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami (BDO).

FAKTURY

Faktury na złom z mechanizmem odwrotnego obciążenia oraz na każdy inny asortyment jaki oferuje Twoja firma. Faktury zakupu, pro-forma, RR, marża, zaliczkowe. Kontrola terminów płatności. Wysyłanie e-Faktur do KSeF.
Faktura

RAPORTY
DEKLARACJE PODATKOWE

Raporty skupu, sprzedaży, magazynowe i kasowe. Deklaracje PCC-3 i PCC-4, w tym pliki XML do wysyłki elektronicznej. Ewidencja skupu i sprzedaży VAT.  Jednolite Pliki Kontrolne.

KASA

Prowadzenie stanu kasy, raporty kasowe za dowolny okres oraz dla wybranego klienta, dokumenty kasowe KP / KW.

MAGAZYN

Prowadzenie magazynu surowców wtórnych oraz innych towarów oferowanych w Twojej firmie. Obliczanie wartości towarów, automatyczne sporządzanie remanentu.

DOKUMENTY MAGAZYNOWE

Wystawianie dokumentów PZ / WZ, dowodów wewnętrznych, przesunięć wewnątrzmagazynowych i innych.

KATALOG ODPADÓW

Tworzenie własnego katalogu odpadów (cennika surowców).

CENNIK

Sprzedaż dowolnych towarów i usług jakie oferuje Twoja firma. Obsługa drukarek fiskalnych. Drukowanie paragonów fiskalnych.

BAZA KLIENTÓW

Baza klientów z przejrzystym podziałem na osoby fizyczne i firmy. Pobieranie danych firm z bazy GUS. Zgodność z RODO – drukowanie formularza zgód na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych.

ODZYSK SUROWCÓW

Rozsortowywanie surowców wtórnych i pozostałych towarów w magazynie. Przesunięcia wewnątrzmagazynowe z uwzględnieniem strat w procesie odzysku.

Jakość i bezpieczeństwo

Regularne aktualizacje
Pomoc techniczna przez e-mail i telefon
Automatyczna kopia bezpieczeństwa
Magazyn i fakturowanie w cenie
Ponad 2000 Użytkowników w Polsce
Szybkie wdrażanie nowych przepisów
O programie

Szybkie i intuicyjne zarządzanie biznesem

W programie wystawisz wszystkie dokumenty skupu i sprzedaży surowców wtórnych: formularze przyjęcia odpadów, karty przekazania odpadów (z wysyłką do BDO), faktury na dowolne towary oraz na złom z mechanizmem odwrotnego obciążenia / split payment, deklaracje PCC-3 i PCC-4 oraz wiele innych, w tym Jednolite Pliki Kontrolne. Program prowadzi magazyn surowców wtórnych oraz innego, dowolnego asortymentu jaki oferujesz w swojej firmie, wykonuje remanent, sporządza raporty skupu, sprzedaży, obrotu magazynowego i gotówkowego. Ponadto program może pracować w sieci – wiele stanowisk możesz połączyć pod jeden wspólny magazyn. Cała ewidencja złomu w jednym programie.

O programie

Dostosowany do nowoczesnych standardów i wymogów

 • Oprócz surowców wtórnych program umożliwia wystawianie faktur zakupu i sprzedaży oraz prowadzenie magazynu dla dowolnego rodzaju towarów i usług.
 • Program tworzy Jednolite Pliki Kontrolne JPK_V7 oraz JPK_FA.
 • Program jest dostosowany do wymogów unijnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) – oferuje zautomatyzowany wydruk kompletnego formularza zgód na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych.
 • Wystawiane w programie Karty przekazania odpadów wysyłane są automatycznie do systemu BDO.
 • Do BDO wysyłana jest także informacja od masie skupionych odpadów od osób prywatnych zwolnionych z prowadzenia ewidencji.
 • Program jest zintegrowany z Krajowym Rejestrem e-Faktur (KSeF).
Opinie

Co mówią o oprogramowaniu nasi klienci?

 • Serdecznie polecam program. Jest bardzo przyjazny w obsłudze, tani, graficznie również przyjazny, aż miło się w nim pracuje. Jest wszystko co potrzebne przy działalności związanej ze skupem złomu – jeżeli czegoś ewentualnie brakuje, producent bardzo chętnie pomaga i szybko wprowadza korzystne zmiany. Jestem bardzo mile zaskoczona współpracą, dobrym kontaktem i błyskawiczną reakcją firmy na jakiekolwiek pytania czy prośby.
  Angelika Wronkowicz
  STAL-MET Dąbrowa Górnicza
  Program Punkt Skupu jest czytelny i łatwy w obsłudze. Dzięki temu programowi mam mniej pracy związanej z ręcznym wypełnianiem dokumentów. Kontakt z autorem tego programu jest profesjonalny, o czym mogłam przekonać się nie tak dawno. Poświęcił mi Pan wówczas chyba z dwie godziny, aby wprowadzić poprawki. Bardzo dziękuję za poświęcony mi czas i miły kontakt.
  Krystyna Prętka
  SSW Mochy
 • (…) i jeszcze chciałam dodać, że Państwa program do skupu złomu jest genialny. Intuicyjny, przemyślany. Przyjemność pracować na tym programie, a miałam do czynienia z wieloma. I ten jest na 6!
  Renata Michalska
  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Barlinek
  Polecam program Punkt Skupu! Korzystamy z modułu węglowego, złomowego i jesteśmy bardzo zadowoleni! Twórcy tego programu są bardzo pomocni i w razie jakichkolwiek problemów, pytań, niejasności oferują fachową pomoc! POLECAM.
  Wiesław Oczkoś
  Handel – Transport
 • Pracujemy na tym programie od blisko dwóch lat. Poza prowadzeniem samego skupu doskonale sprawdza się przy przepływie dokumentów w gospodarce odpadami w ogóle. Jest czytelny, prosty w obsłudze i logiczny. Tutaj szczególne ukłony dla twórcy programu, który z uwagą słucha propozycji i aktualizuje program wprowadzając nowe funkcje. Szczerze polecam.
  Anna Rączka
  Eko Projekt Myślenice
  Program świetny, polecam. Praca z tym programie to sama przyjemność. Łatwy w obsłudze i przejrzysty graficznie. Szkoda że nie miałam go od początku swojej działalności. Teraz wiem jaki jest pomocny. Jeszcze raz polecam, pozdrawiam producenta i wszystkich użytkowników tego programu.
  Małgorzata Gajewska
  Eco-Gomet Okuniew

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?