PUNKTY SKUPU

PROGRAM DO SKUPU SUROWCÓW WTÓRNYCH 2022

Program dedykowany punktom skupu surowców wtórnych. Ponad 2000 klientów, oficjalna rekomendacja Uniwersytetu Szczecińskiego.

Funkcje programu

Formularze

Szybkie wystawianie Formularzy przyjęcia odpadów metali. Skup poprzez Dowody wewnętrzne.
FPO

KARTY PRZEKAZANIA ODPADÓW

Wystawienie KPO przy sprzedaży surowców. Automatycznie wystawianie KPO do faktur i WZ.  Automatyczne wysyłanie KPO do Bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami (BDO).

FAKTURY

Faktury na złom z mechanizmem odwrotnego obciążenia oraz na każdy inny asortyment jaki oferuje Twoja firma. Faktury zakupu, pro-forma, RR, marża, zaliczkowe. Kontrola terminów płatności.
Faktura

RAPORTY
DEKLARACJE PODATKOWE

Raporty skupu, sprzedaży, magazynowe i kasowe. Deklaracje PCC-3 i PCC-4, w tym pliki XML do wysyłki elektronicznej. Ewidencja skupu i sprzedaży VAT.  Jednolite Pliki Kontrolne.

KASA

Prowadzenie stanu kasy, raporty kasowe za dowolny okres oraz dla wybranego klienta, dokumenty kasowe KP / KW.

MAGAZYN

Prowadzenie magazynu surowców wtórnych oraz innych towarów oferowanych w Twojej firmie. Obliczanie wartości towarów, automatyczne sporządzanie remanentu.

DOKUMENTY MAGAZYNOWE

Wystawianie dokumentów PZ / WZ, dowodów wewnętrznych, przesunięć wewnątrzmagazynowych i innych.

KATALOG ODPADÓW

Tworzenie własnego katalogu odpadów (cennika surowców).

CENNIK

Sprzedaż dowolnych towarów i usług jakie oferuje Twoja firma. Obsługa drukarek fiskalnych. Drukowanie paragonów fiskalnych.

BAZA KLIENTÓW

Baza klientów z przejrzystym podziałem na osoby fizyczne i firmy. Pobieranie danych firm z bazy GUS. Zgodność z RODO – drukowanie formularza zgód na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych.

ODZYSK SUROWCÓW

Rozsortowywanie surowców wtórnych i pozostałych towarów w magazynie. Przesunięcia wewnątrzmagazynowe z uwzględnieniem strat w procesie odzysku.

Jakość i bezpieczeństwo

Regularne aktualizacje
Pomoc techniczna przez e-mail i telefon
Automatyczna kopia bezpieczeństwa
Magazyn i fakturowanie w cenie
Ponad 2000 Użytkowników w Polsce
Szybkie wdrażanie nowych przepisów
O programie

Szybkie i intuicyjne zarządzanie biznesem

W programie wystawisz wszystkie dokumenty skupu i sprzedaży surowców wtórnych: formularze przyjęcia odpadów, karty przekazania odpadów (z wysyłką do BDO), faktury na dowolne towary oraz na złom z mechanizmem odwrotnego obciążenia / split payment, deklaracje PCC-3 i PCC-4 oraz wiele innych, w tym Jednolite Pliki Kontrolne. Program prowadzi magazyn surowców wtórnych oraz innego, dowolnego asortymentu jaki oferujesz w swojej firmie, wykonuje remanent, sporządza raporty skupu, sprzedaży, obrotu magazynowego i gotówkowego. Ponadto program może pracować w sieci – wiele stanowisk możesz połączyć pod jeden wspólny magazyn. Cała ewidencja złomu w jednym programie.

O programie

Dostosowany do nowoczesnych standardów i wymogów

 • Oprócz surowców wtórnych program umożliwia wystawianie faktur zakupu i sprzedaży oraz prowadzenie magazynu dla dowolnego rodzaju towarów i usług.
 • Program tworzy Jednolite Pliki Kontrolne JPK_V7 oraz JPK_FA.
 • Program jest dostosowany do wymogów unijnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) – oferuje zautomatyzowany wydruk kompletnego formularza zgód na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych.
 • Wystawiane w programie Karty przekazania odpadów wysyłane są automatycznie do systemu BDO.
 • Do BDO wysyłana jest także informacja od masie skupionych odpadów od osób prywatnych zwolnionych z prowadzenia ewidencji.
Opinie

Co mówią o oprogramowaniu nasi klienci?

 • Serdecznie polecam program. Jest bardzo przyjazny w obsłudze, tani, graficznie również przyjazny, aż miło się w nim pracuje. Jest wszystko co potrzebne przy działalności związanej ze skupem złomu – jeżeli czegoś ewentualnie brakuje, producent bardzo chętnie pomaga i szybko wprowadza korzystne zmiany. Jestem bardzo mile zaskoczona współpracą, dobrym kontaktem i błyskawiczną reakcją firmy na jakiekolwiek pytania czy prośby.
  Angelika Wronkowicz
  STAL-MET Dąbrowa Górnicza
  Program Punkt Skupu jest czytelny i łatwy w obsłudze. Dzięki temu programowi mam mniej pracy związanej z ręcznym wypełnianiem dokumentów. Kontakt z autorem tego programu jest profesjonalny, o czym mogłam przekonać się nie tak dawno. Poświęcił mi Pan wówczas chyba z dwie godziny, aby wprowadzić poprawki. Bardzo dziękuję za poświęcony mi czas i miły kontakt.
  Krystyna Prętka
  SSW Mochy
 • (…) i jeszcze chciałam dodać, że Państwa program do skupu złomu jest genialny. Intuicyjny, przemyślany. Przyjemność pracować na tym programie, a miałam do czynienia z wieloma. I ten jest na 6!
  Renata Michalska
  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Barlinek
  Polecam program Punkt Skupu! Korzystamy z modułu węglowego, złomowego i jesteśmy bardzo zadowoleni! Twórcy tego programu są bardzo pomocni i w razie jakichkolwiek problemów, pytań, niejasności oferują fachową pomoc! POLECAM.
  Wiesław Oczkoś
  Handel – Transport
 • Pracujemy na tym programie od blisko dwóch lat. Poza prowadzeniem samego skupu doskonale sprawdza się przy przepływie dokumentów w gospodarce odpadami w ogóle. Jest czytelny, prosty w obsłudze i logiczny. Tutaj szczególne ukłony dla twórcy programu, który z uwagą słucha propozycji i aktualizuje program wprowadzając nowe funkcje. Szczerze polecam.
  Anna Rączka
  Eko Projekt Myślenice
  Program świetny, polecam. Praca z tym programie to sama przyjemność. Łatwy w obsłudze i przejrzysty graficznie. Szkoda że nie miałam go od początku swojej działalności. Teraz wiem jaki jest pomocny. Jeszcze raz polecam, pozdrawiam producenta i wszystkich użytkowników tego programu.
  Małgorzata Gajewska
  Eco-Gomet Okuniew

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?