PROGRAM DO SKUPU SUROWCÓW WTÓRNYCH 2017

PROGRAM DO SKUPU SUROWCÓW WTÓRNYCH 2017

Program dedykowany punktom skupu surowców wtórnych.
7 lat na Polskim rynku, ponad 1000 klientów, oficjalna rekomendacja Uniwersytetu Szczecińskiego.

DEMO

PROGRAM PUNKT SKUPU

Dobre oprogramowanie dedykowane dla Twojej branży to podstawa. Dokumentów jest coraz więcej, a wypisywanie kwitów i liczenie podsumowań trwa długo. Nie chodzi przecież o poświęcanie czasu papierom… Program Punkt Skupu wyręczy Cię w wielu kwestiach, sam sporządzi wymagane raporty, deklaracje i sprawozdania – to kompletne, dostosowane do polskich realiów i łatwe w obsłudze narzędzie do prowadzenia ewidencji skupu i sprzedaży surowców wtórnych.

Oprócz surowców wtórnych program umożliwia także wystawianie faktur oraz prowadzenie magazynu dla innego dowolnego rodzaju towarów i usług. Program generuje także obowiązkowy Jednolity Plik Kontrolny JPK_VAT.


 

Program do skupu złomu surowców wtórnych

O PROGRAMIE

ProgramW programie Punkt Skupu szybko wystawisz wszystkie dokumenty skupu i sprzedaży surowców wtórnych: formularze przyjęcia odpadów, karty przekazania odpadów, karty ewidencji odpadów, faktury na dowolne towary oraz na złom z odwrotnym obciążeniem, deklaracje PCC-3 oraz VAT-27, roczne zestawienie danych do Marszałka oraz wiele innych, w tym Jednolity Plik Kontrolny JPK_VAT (ewidencja zakupu i sprzedaży VAT). Program prowadzi magazyn surowców wtórnych oraz innego, dowolnego asortymentu jaki oferujesz w swojej firmie, wykonuje remanent, sporządza raporty skupu, sprzedaży, obrotu magazynowego i gotówkowego, drukuje paragony fiskalne. Ponadto program może pracować w sieci – wiele stanowisk możesz podpiąć pod jeden wspólny magazyn. Cała ewidencja złomu w jednym programie.

Napisz do nas lub zadzwoń, jeżeli masz jakiekolwiek pytania.

WYDRUKI JAKIE OTRZYMASZ


Formularz przyjęcia odpadów

FORMULARZE

Zawsze aktualny wzór formularza przyjęcia odpadów z możliwością rozszerzenia o dodatkowe kolumny: cena jednostkowa, zanieczyszczenie, masa za kg i inne.

Karta przekazania odpadu

KARTY PRZEKAZANIA ODPADU
KARTY EWIDENCJI ODPADU

Szybkie wystawienie KPO przy skupie i sprzedaży surowców, również automatycznie do faktur i dokumentów magazynowych. Automatyczne sporządzanie Karty ewidencji odpadu.

Faktury na złom

FAKTURY

Faktury na złom z odwrotnym obciążeniem oraz na każdy inny asortyment jaki oferuje Twoja firma. Faktury zakupu, pro-forma, RR, kontrola terminów płatności i wiele innych, w tym Jednolity Plik Kontrolny.

Zbiorcze zestawienie danych o rodzajach i ilości odpadów

SPRAWOZDANIE ROCZNE

Automatyczne drukowanie rocznego zbiorczego sprawozdania do Marszałka – podajesz rok i sprawozdanie gotowe do wydruku.

Magazyn

RAPORTY

Raporty skupu, sprzedaży, magazynowe i kasowe. Prowadzenie magazynu surowców wtórnych oraz innych towarów oferowanych w Twojej firmie. Obliczanie wartości towarów, automatyczne sporządzanie remanentu.

Deklaracja PCC-3

DEKLARACJE PODATKOWE

Automatyczne drukowanie deklaracji PCC-3 przy skupie surowców oraz VAT-27 dla transakcji z odwrotnym obciążeniem. Wszystko wypełnione i gotowe do wydruku lub wysyłki elektronicznej.

WSPARCIE TECHNICZNE


 • Regularne aktualizacje programu.
 • Pomoc techniczna poprzez e-mail i telefon.
 • Brak abonamentu.
 • Szybkie wdrażanie nowych przepisów.
 • Wszystkie funkcje w cenie, w tym magazyn i fakturowanie.
 • Licencja wieczysta.
 • Działanie pod Windows XP, Vista, 7, 8 oraz 10 – 32 i 64 bity.
 • 30-sto dniowa darmowa wersja testowa.
 • Przejrzysta instrukcja obsługi.
 • Realizacja zamówienia w 15 minut.
 • Ponad 1000 Użytkowników w Polsce.
 • Oficjalna rekomendacja Uniwersytetu Szczecińskiego.
 • 7 lat na Polskim rynku.
 • Pobranie i instalacja w 3 minuty.
 • Bezpłatne szkolenie przez zdalny pulpit.

OPINIE

W gronie naszych Klientów znajdują się zarówno małe jedno lub kilku osobowe firmy, jak i duże wielooddziałowe przedsiębiorstwa. Poniżej prezentujemy przesłane do nas lub zamieszczone na forach internetowych opinie osób, które wdrożyły w swoich punktach nasze oprogramowanie.

Program świetny, polecam. Praca z tym programie to sama przyjemność. Łatwy w obsłudze i przejrzysty graficznie. Szkoda że nie miałam go od początku swojej działalności. Teraz wiem jaki jest pomocny. Jeszcze raz polecam, pozdrawiam producenta i wszystkich użytkowników tego programu.

Małgorzata Gajewska, Eco-Gomet Okuniew

Program Punkt Skupu jest czytelny i łatwy w obsłudze. Dzięki temu programowi mam mniej pracy związanej z ręcznym wypełnianiem dokumentów. Kontakt z autorem tego programu jest profesjonalny, o czym mogłam przekonać się nie tak dawno. Poświęcił mi Pan wówczas chyba z dwie godziny, aby wprowadzić poprawki. Bardzo dziękuję za poświęcony mi czas i miły kontakt.

Krystyna Prętka, SSW Mochy

Pracuję na tym programie zaledwie pół roku, a już nie wiem jakbym mógł prowadzić skup bez tego programu. Jestem bardzo zadowolony z niego i polecam wszystkim.

Krzysztof Kołodziejczak, KOŁOMET

Serdecznie polecam program. Jest bardzo przyjazny w obsłudze, tani, graficznie również przyjazny, aż miło się w nim pracuje. Jest wszystko co potrzebne przy działalności związanej ze skupem złomu – jeżeli czegoś ewentualnie brakuje, producent bardzo chętnie pomaga i szybko wprowadza korzystne zmiany. Jestem bardzo mile zaskoczona współpracą, dobrym kontaktem i błyskawiczną reakcją firmy na jakiekolwiek pytania czy prośby.

Angelika Wronkowicz, STAL-MET Dąbrowa Górnicza

Pracujemy na tym programie od blisko dwóch lat. Poza prowadzeniem samego skupu doskonale sprawdza się przy przepływie dokumentów w gospodarce odpadami w ogóle. Jest czytelny, prosty w obsłudze i logiczny. Tutaj szczególne ukłony dla twórcy programu, który z uwagą słucha propozycji i aktualizuje program wprowadzając nowe funkcje. Szczerze polecam.

Anna Rączka, Eko Projekt Myślenice

(…) i jeszcze chciałam dodać, że Państwa program do skupu złomu jest genialny. Intuicyjny, przemyślany. Przyjemność pracować na tym programie, a miałam do czynienia z wieloma. I ten jest na 6!

Renata Michalska, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Barlinek