PROGRAM DO REJESTRACJI CZASU PRACY

Intuicyjny i sprawdzony program do ewidencji czasu pracy, urlopów, delegacji, zadań, przerw i wielu innych. Pełna zgodność z Polskim kodeksem pracy. Karty zbliżeniowe RFID.

DEMO

PROGRAM CZAS PRACY EWIDENCJA

Czy kontrola czasu pracy Twoich pracowników jest dla Ciebie ważna? Wyliczanie czasu pracy, urlopów, delegacji, nadgodzin to konieczność w każdej firmie, ale nie chodzi przecież o poświęcanie temu czasu kosztem pracy. Program ma na celu liczyć, kontrolować, sumować, informować ile pracownik przepracował, co robi w czasie pracy, kiedy planuje urlop i czy nie pracuje krócej niż wynika to z jego etatu …

program do czasu pracy pracowników urlopy delegacje zadania

O PROGRAMIE

ProgramProgram Czas Pracy Ewidencja służy do szybkiej i łatwej rejestracji czasu pracy pracowników, wykonywanych zadań, rozliczania delegacji, urlopów oraz nadgodzin. Został stworzony na zamówienie Polskiej firmy, dostosowany do pracy w Polskich realiach i jest zgodny z Polskim prawem pracy. Program na bieżąco informuje przełożonych o obecności pracowników na miejscu, a także wyjazdach i urlopach. Każdy pracownik posiada własne konto, na którym samodzielnie dokonuje rejestracji czasu pracy w dozwolonym zakresie i zgodnie z kodeksem pracy. Logowanie i rejestracja czasu pracy może odbywać się za pomocą karty zbliżeniowej RFID. Ponadto program sporządza szczegółowe raporty czasu pracy, urlopów, nadgodzin, delegacji i obecności. Pracownicy mogą rejestrować swój czas pracy na jednym, wydzielonym do tego celu komputerze lub logować się na swoje konta poprzez sieć, z własnych komputerów. Program posiada także tablicę ogłoszeń oraz komunikator wewnątrz-firmowy.

Logowanie i rejestracja czasu pracy może odbywać się za pomocą kart zbliżeniowych RFID – czytnik oraz karty zbliżeniowe do nabycia wraz z licencją na program (opcjonalnie).

Napisz do nas lub zadzwoń, jeżeli masz jakiekolwiek pytania.

FUNKCJE PROGRAMU

Program do czasu pracy

CZAS PRACY

Rejestracja czasu pracy, wykonywanych przez pracownika zadań, obliczanie i kontrola nadgodzin i niedogodzin, pełna kontrola czasu pracy pracowników.

Program do czasu pracy Urlopy

URLOPY

Rejestracja wszystkich rodzajów urlopów, urlopy za nadgodziny, obliczanie dni urlopowych. Informowanie o urlopach pracowników.

Program do czasu pracy - urlopy

DELEGACJE

Rejestracja delegacji we wszelkich wariantach, obliczanie czasu delegacji, praca poza siedzibą firmy lub w systemie mieszanym.

Program do czasu pracy - przerwy

PRZERWY

Rejestracja przerw w pracy, odliczanie przerw od czasu pracy. Informowanie o pracownikach na przerwie.

Kontrola czasu pracy / pulpitu

KONTROLA PRACY

Kontrola pracy pracownika poprzez zdalny podgląd pulpitu jego komputera. Pracodawca może wykonać zrzut ekranu w dowolnym momencie.

Program do czasu pracy Raporty

RAPORTY

Indywidualne i zbiorcze raporty czasu pracy pracowników w skali miesięcznej i rocznej. Raporty delegacji, nadgodzin, obecności i wiele innych.

Program do czasu pracy - zadania

ZADANIA

Rejestracja zadań / czynności wykonywanych przez pracowników w określonych dniach i godzinach. Dodawanie dowolnych załączników do zadań.

Program do czasu pracy - uprawnienia

UPRAWNIENIA

3 stopnie uprawnień dla administratorów, kierowników oraz innych szczebli w firmie. Uprawnienia w ramach działów / departamentów.

Program do czasu pracy karty zbliżeniowe

KARTY ZBLIŻENIOWE

Szybkie logowanie za pomocą kart / breloków zbliżeniowych lub hasła.

WSPARCIE TECHNICZNE

  • Regularne aktualizacje programu.
  • Pomoc techniczna poprzez e-mail i telefon.
  • Brak abonamentu.
  • Szybkie wdrażanie nowych przepisów.
  • Wszystkie funkcje w cenie.
  • Licencja roczna i wieczysta.
  • Działanie pod Windows XP, Vista, 7, 8 oraz 10 – 32 i 64 bity.
  • 30-sto dniowa darmowa wersja testowa.
  • Przejrzysta instrukcja obsługi.
  • Realizacja zamówienia w 15 minut.
  • Ponad 800 Użytkowników w Polsce.
  • 6 lat na Polskim rynku.
  • Pobranie i instalacja w 3 minuty.
  • Bezpłatne szkolenie przez zdalny pulpit.
  • Karty i breloki zbliżeniowe RFID.

OPINIE

W gronie naszych Klientów znajdują się zarówno małe jedno lub kilku osobowe firmy, jak i duże wielooddziałowe przedsiębiorstwa. Poniżej prezentujemy przesłane do nas lub zamieszczone na forach internetowych opinie osób, które wdrożyły w swoich punktach nasze oprogramowanie.

Program ten używamy w naszej firmie od roku 2011, była to jeszcze dość wczesna wersja. Aktualnie korzysta z niego ponad 60 pracowników i stał się narzędziem całkowicie naturalnym dla każdego z nas. Jest prosty w obsłudze, a to dla nas ważne, szkolenie nowego pracownika trwa tylko kilkanaście minut. Autor wprowadził w tym czasie wiele innowacji, także po naszych sugestiach. Polecam program Czas Pracy, to doskonałe narzędzie zarówno dla szeregowych pracowników, jak ich przełożonych, dające pełną kontrolę nad czasem pracy, urlopami oraz zadaniami wykonywanymi w czasie pracy.

Adam Mikulski, Katowice

Wszystko działa bez zarzutu, program spełnia nasze oczekiwania. Dobrze sprawdza się w wyliczaniu nadgodzin oraz rozliczaniu delegacji. Wybraliśmy ten program, gdyż żaden z pracowników nie miał problemu z jego opanowaniem, a wcześniej sprawdziliśmy inne tego typu. Z czasem zaczęliśmy używać kolejnych funkcji, które okazały się bardzo przydatne, jak np. kontrola pracy oraz opisywanie zadań jakie wykonują pracownicy w określonych godzinach. Polecam.

Piotr Zawada, Przemków

www.ekonorm.pl

www.psouu.org.pl